Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
2000 N.m Mini Planetary Gearbox Reducer Travel Drive voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT002 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 2000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
11000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT011L2B |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 11000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
18000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT018L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 18000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
1000 Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT001L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 1000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
2200Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT002L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 2200 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
70000 lb-in Double Reduction Planetary Reducer Wiel aandrijving 7WB2
| Reeks: | 7WB2 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7910 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
600WE Planetaire aandrijving Elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 100 t/min |
350 pk één uitgangspomp aandrijving 260 kW elektrische aandrijving versnellingsbak 1PD-260E
| Toepassing: | Elektrische motor |
|---|---|
| Max.: | 350 pk |
| Uitvoertype: | Eén uitgang |
60 kW High Drive PMSM Motor Elektrische aandrijving Wiel aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 3000 NM |
| Nominale uitslagsnelheid: | 120 t/min |
200 pk motor met één pomp aandrijving versnellingsbak 1PD-150
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 200HP |
| Output: | Pompflens |

