Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT024W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 18000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
18000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT026W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 18000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
26000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT036W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 26000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
27000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT040W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 27000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
37500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT050W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 37500 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
42500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT060W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 42500 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
100000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT110W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 100000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
110000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT130W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 110000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
120000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT180W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 120000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |

