Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
1200 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 890 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. Inputmacht: | 1200 pk |
| Type: | Eén input, vier output. |
475 pk één uitslag pomp aandrijving motor versnellingsbak 1PD-350
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 470 pk |
| Output: | Eén uitgang |
755 pk twee-uitgangspomp aandrijving 2PD-560
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 755 pk |
| Outputtype: | Twee uitgangen |
1080 pk twee uitgangspomp aandrijving 2PD-800
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 1080 pk |
| Outputtype: | Twee uitgangen |
570 pk 420 kW één ingang drie uitgangen pomp aandrijving DPD-340
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 570 pk |
| Uitvoertype: | Output drie |
1350 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 1000 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1350 pk |
| Uitvoertype: | Vier uitgangen |
1620 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 1200 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1620 pk |
| Uitvoertype: | Vier uitgangen |
3.5KW Hoog efficiënte PMSM motor met reducer CANBUS elektrische aandrijving
| Reeks: | WED |
|---|---|
| Spanning: | 48 V |
| Nominaal uitgangsmoment: | 350 Nm |
5.0KW Hoog efficiënte PMSM Motor Elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 700 Nm |
| Max. outputtorsie: | 1500 N.m |
10 kW hoog efficiënte PMSM motor elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 100 tpm |

