Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
30 kW Hoog efficiënte PMSM motor Elektrische aandrijving Wiel aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 1800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 150 t/min |
40000 N.m. Dubbele snelheidsverminder met twee verhoudingen
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 40000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
17000N.m Verminder met bedrijfsrem
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 17000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
Wielknop met bedieningsrem en parkeerrem
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 18000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
360 kW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 360kW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
560KW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 560KW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
650KW Een Input Twee Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 650KW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
800 kW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 800KW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
230kW Een Input Drie Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 230KW |
| Uitvoertype: | Output drie |
420kW Een Input Drie Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 420kW |
| Uitvoertype: | Output drie |

