Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
15 kW Hoog efficiënte PMSM Motor Electric Drive
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal vermogentorsie: | 1050 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 130 t/min |
240 pk bereikverlenger elektrisch aandrijfsysteem hybride systeem
| Kracht: | 240 PK |
|---|---|
| Motor: | Hybride |
| Verpakking Details: | platenkas |
Hydraulische pomp-motorkoppeling hoge flexibele vliegwiel aandrijving
| Invoer: | Motor vliegwiel |
|---|---|
| Output: | Hydraulische Pomp |
| Min uitgang: | 350 NM |
Model 6 wiel aandrijving - enkel- en dubbelvermindering
| Reeks: | 6 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 5650 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving van 7000 N.m.
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
Planetaire versnellingsbakverminder voor wiel aandrijving van 7000 Nm
| Reeks: | GFT007L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
9000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 9000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
13000N.m. Planetaire versnellingsbakverminder voor het rijden van spoorapparatuur
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 13000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
24000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 24000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
36000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 36000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |

