Alle producten
zoekwoorden [ power transmission parts ] bij elkaar passen 108 producten.
26000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 26000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
36000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 36000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
50000 N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 50000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
70000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 70000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
80000 N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 80000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
110000N.m Planetaire versnellingsbak Reis aandrijving voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 110000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
130000N.m Planetaire versnellingsbak reisdrive voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 130000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
180000N.m Planetaire versnellingsbak Reis aandrijving voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 180000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
220000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 220000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
600000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 600000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |

