Alle producten
zoekwoorden [ power transmission parts ] bij elkaar passen 108 producten.
100000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT110W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 100000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
110000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT130W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 110000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
120000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT180W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 120000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
140000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT220W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 140000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
210000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT360W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 210000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
2000 N.m Mini Planetary Gearbox Reducer Travel Drive voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT002 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 2000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
3000 N.m Mini Planetary Gearbox Travel Drive voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 3000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
5000 N.m Mini Planetary Gearbox Reducer voor het rijden van spoorapparatuur
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 5000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
11000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT011L2B |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 11000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
18000Nm Wheel Hub Planetary Gearbox Reducer voor wiel aandrijving
| Reeks: | GFT018L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 18000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |

