Alle producten
zoekwoorden [ power transmission parts ] bij elkaar passen 108 producten.
1620 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 1200 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1620 pk |
| Uitvoertype: | Vier uitgangen |
60000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 60000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
14000Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT017W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 14000 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
70000 lb-in Double Reduction Planetary Reducer Wiel aandrijving 7WB2
| Reeks: | 7WB2 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7910 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
VB07 Radondrijving Dubbele reductie Planetaire versnellingsbak reducer
| Reeks: | VB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
VB09 Radondrijving Dubbelreductie Planetaire versnellingsbak Reducer
| Reeks: | VB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 9000 NM |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
Model 6 wiel aandrijving - enkel- en dubbelvermindering
| Reeks: | 6 |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 5650 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
600WE Planetaire aandrijving Elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 100 t/min |
200 pk motor met één pomp aandrijving versnellingsbak 1PD-150
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 200HP |
| Output: | Pompflens |
190 kW Twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. Inputmacht: | 250HP |
| Type: | Eén input twee output |

