Alle producten
zoekwoorden [ power transmission parts ] bij elkaar passen 108 producten.
Hoge sterkte OEM-versnellingsbakken voor onderdelen voor een aandrijflijn
| Materialen: | Staal met hoge weerstand |
|---|---|
| Type 1: | Zontoestel |
| Type 2: | Toestelschacht |
560KW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 560KW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
250 pk twee uitgangspomp aandrijving 2PD-200
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. Invoervermogen: | 250 pk |
| Outputtype: | Twee uitgangen |
880 pk twee uitgangspomp aandrijving 2PD-650
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 880 pk |
| Outputtype: | Twee uitgangen |
1350 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 1000 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1350 pk |
| Uitvoertype: | Vier uitgangen |
360 kW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 360kW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
230kW Een Input Drie Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 230KW |
| Uitvoertype: | Output drie |
780KW één inlaat drie uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 780 kW |
| Uitvoertype: | Output drie |
890KW Een Input Vier Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. Inputmacht: | 890 kW |
| Type: | Eén input, vier output. |
150 kW één inlaat één uitlaat overbrengcase voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 150KW |
| Output: | Eén uitgang |

