Alle producten
zoekwoorden [ drive ] bij elkaar passen 110 producten.
VB11 wiel aandrijving dubbele reductie Planetaire versnellingsbak reducer
| Reeks: | VB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 11000 Nm |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
3000 N.m wiel aandrijving Planetary Gearbox Wheel Hub
| Reeks: | GFT003L |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 3000 NM |
| Toepassing: | Wielaandrijving |
2.0KW BLDC elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 500 NM |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
1.0 kW BLDC elektrische aandrijving voor spoor- en wielvoertuigen
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 300 Nm |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
Max. Outputkoppel 1500 Nm Volledig elektrisch aandrijving 3.0 kW BLDC motor voor toepassingen
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 1500 NM |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
7700Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB017L2B
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7700 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
Gelijktijdige verwarming van de verwarmingsinstallatie
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 10000 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
4500Nm Planetary Gearbox Winch Drive GFT005W
| Reeks: | GFT-W |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 4500 Nm |
| Toepassing: | Kruk |
Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in punt 1 van dit hoofdstuk vermelde voorschriften van toepassing zijn op de in punt 2 van dit hoofdstuk bedoelde voertuigen.
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 10000 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
16000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB036L3B
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 16000 NM |
| Toepassing: | Graafwerktuig |

