Alle producten
zoekwoorden [ electric drive ] bij elkaar passen 55 producten.
2.0KW BLDC elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 500 NM |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
1.0 kW BLDC elektrische aandrijving voor spoor- en wielvoertuigen
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 300 Nm |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
Max. Outputkoppel 1500 Nm Volledig elektrisch aandrijving 3.0 kW BLDC motor voor toepassingen
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 1500 NM |
| Toepassing: | Volledig elektrische aandrijving |
3.5KW Hoog efficiënte PMSM motor met reducer CANBUS elektrische aandrijving
| Reeks: | WED |
|---|---|
| Spanning: | 48 V |
| Nominaal uitgangsmoment: | 350 Nm |
5.0KW Hoog efficiënte PMSM Motor Elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 700 Nm |
| Max. outputtorsie: | 1500 N.m |
10 kW hoog efficiënte PMSM motor elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 100 tpm |
15 kW Hoog efficiënte PMSM Motor Electric Drive
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal vermogentorsie: | 1050 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 130 t/min |
240 pk bereikverlenger elektrisch aandrijfsysteem hybride systeem
| Kracht: | 240 PK |
|---|---|
| Motor: | Hybride |
| Verpakking Details: | platenkas |
90 pk Range Extender Elektrisch aandrijfsysteem Hybride systeem
| Kracht: | 90HP |
|---|---|
| Motor: | Hybride |
| Verpakking Details: | platenkas |
600WE Planetaire aandrijving Elektrische aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 100 t/min |

