Alle producten
zoekwoorden [ electric drive ] bij elkaar passen 55 producten.
350 pk één uitgangspomp aandrijving 260 kW elektrische aandrijving versnellingsbak 1PD-260E
| Toepassing: | Elektrische motor |
|---|---|
| Max.: | 350 pk |
| Uitvoertype: | Eén uitgang |
1000000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 1000000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
60 kW High Drive PMSM Motor Elektrische aandrijving Wiel aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 3000 NM |
| Nominale uitslagsnelheid: | 120 t/min |
30 kW Hoog efficiënte PMSM motor Elektrische aandrijving Wiel aandrijving
| Reeks: | DED |
|---|---|
| Nominaal uitgangsmoment: | 1800 Nm |
| Nominale uitslagsnelheid: | 150 t/min |
Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving van 10000 N.m.
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 10000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
17000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 17000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
3000 N.m Mini Planetary Gearbox Travel Drive voor spoorapparaat
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 3000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
26000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 26000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
80000 N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 80000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
5000 N.m Mini Planetary Gearbox Reducer voor het rijden van spoorapparatuur
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 5000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |

