Alle producten
zoekwoorden [ electric drive ] bij elkaar passen 55 producten.
25000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB060L2B
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 25000 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
32000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB080L2B
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 32000 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
37000Nm Planetary Gearbox Slew Drive GFB080L3B
| Reeks: | GFB |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 37000 Nm |
| Toepassing: | Graafwerktuig |
1055 pk 780 kW één inlaat drie uitgangen pomp aandrijving DPD-380
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1055 pk |
| Uitvoertype: | Output drie |
475 pk één uitslag pomp aandrijving motor versnellingsbak 1PD-350
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 470 pk |
| Output: | Eén uitgang |
Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving van 7000 N.m.
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 7000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
9000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 9000 NM |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
13000N.m. Planetaire versnellingsbakverminder voor het rijden van spoorapparatuur
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 13000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
24000N.m Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 24000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |
36000N.m. Planetaire versnellingsbak voor spoor aandrijving
| Reeks: | GFT |
|---|---|
| Max. outputtorsie: | 36000 Nm |
| Toepassing: | Spoor aandrijving |

