Alle producten
zoekwoorden [ transmission pump drive ] bij elkaar passen 33 producten.
570 pk 420 kW één ingang drie uitgangen pomp aandrijving DPD-340
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 570 pk |
| Uitvoertype: | Output drie |
880 pk één ingang drie uitgangen pomp aandrijving DPD-360
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 880 pk |
| Uitvoertype: | Output drie |
1350 pk 1000 kW één inlaat drie uitgangen pomp aandrijving DPD-3100
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1350 pk |
| Uitvoertype: | Output drie |
1620 pk pomp aandrijving één ingang vier uitgangen 1200 kW overdrachtskoffer
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 1620 pk |
| Uitvoertype: | Vier uitgangen |
360 kW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 360kW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
560KW één inlaat twee uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 560KW |
| Uitvoertype: | Twee uitgangen |
230kW Een Input Drie Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 230KW |
| Uitvoertype: | Output drie |
780KW één inlaat drie uitgangen overdracht geval voor hydraulische pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. macht: | 780 kW |
| Uitvoertype: | Output drie |
890KW Een Input Vier Outputs Transfer Case voor Hydraulische Pomp
| Toepassing: | Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Max. Inputmacht: | 890 kW |
| Type: | Eén input, vier output. |
200 pk motor met één pomp aandrijving versnellingsbak 1PD-150
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
|---|---|
| Max.: | 200HP |
| Output: | Pompflens |

